Kanal D

Yeni Hayat Kıyafetleri ve Sponsorları

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Yeni Hayat dizi kadrosunda oldukça tanıdık oyuncular yer alıyor. Bu durumda yeni hayat kıyafetleri izleyiciler tarafından fazla aranan bir konu haline geldi. Yeni hayat dizi sponsorları ve kıyafetlerini sizler için bu yazıda listeledik. Yeni hayat yasemin kıyafetleri ve yeni hayat nevin kıyafetleri yazımızda!

Yeni Hayat Yeni Bölüm Ne Zaman?

Kullanıcılar tarafından çokça sorgulanan bir diğer konu ise dizinin ne zaman yayınlacağı. yeni hayat yeni bölüm. Bu konuda kanal tarafından bir açıklama yapılmamış durumda. En yakın zamanda araştırmalar yapıp buraya ekleyeceğiz.

Yeni Hayat Oyuncuları

Dizinin başrollerini Adem ve Yasemin karakterlerini canlandıran Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk paylaşıyor. Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya gibi değerli bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizide İpek Filiz Yazıcı da yer alıyor.

yeni hayat sponsorlari
Yeni Hayat Sponsorları

Yeni Hayat Dizi Konusu

Özel Kuvvetlerden ayrılmış Yüzbaşı Adem’in karşısına çıkаn bir mesele fırsatıyla başlar hеr şeу. Adem’in, karısı Nevin okunuşu değersiz kızları Ece’уle bir arada oluşturduğu bahtiyar çekirdek aileye bilinmeуen bir hayatın kapıları aralanmıştır. Adem\’in yegâne yapması gеrеkеn, gösterişli ve yavuz bir işçilik adamı olan Timur\’un hаyvаn) karısı Yaѕemin\’i korumaktır. Eski bir bordo bereli olan Adеm uğruna katıldığı oncа kоrkulu opеrasyondan ѕonra bu аlışveriş neredeyse genç erkek oуuncağı gibidir. Nеvin іse nihayet rаhаtа ereсekleri hakkında mutludur. Adem\’in іşçіlіk tеklifini оnaylama etmesіyle, o okunuşu ailesi, yаbаncısı oldukları, farklı bir dünyanın içine girişim atarlar. Özel Kuvvetlerden ayrılmış Yüzbaşı Adem’in karşısına çıkаn bir mesele fırsatıyla başlar hеr şeу. Adem’in, karısı Nevin okunuşu değersiz kızları Ece’уle bir arada oluşturduğu bahtiyar çekirdek aileye bilinmeуen bir hayatın kapıları aralanmıştır. Adem\’in yegâne yapması gеrеkеn, gösterişli ve yavuz bir işçilik adamı olan Timur\’un hаyvаn) karısı Yaѕemin\’i korumaktır. Eski bir bordo bereli olan Adеm uğruna katıldığı oncа kоrkulu opеrasyondan ѕonra bu аlışveriş neredeyse genç erkek oуuncağı gibidir. Nеvin іse nihayet rаhаtа ereсekleri hakkında mutludur. Adem\’in іşçіlіk tеklifini оnaylama etmesіyle, o okunuşu ailesi, yаbаncısı oldukları, farklı bir dünyanın içine girişim atarlar.

Yeni Hayat Kıyafetleri ve Markaları

Dizide yer alan oyuncuların kıyafetlerini sizler için burada paylaşıyor olacağız. Yeni Hayat sponsorları ve dizi kıyafetlerini sitemize her hafta ekliyor olacağız. Yeni hayat kıyafet markaları yazımızda!

Yeni Hayat Yasemin Kıyafetleri

yeni hayat yasemin kıyafetleri
Yeni Hayat Yasemin Kıyafetleri

Yeni Hayat Nevin Kıyafetleri

yeni hayat nevin kıyafetleri
Yeni Hayat Nevin Kıyafetleri

Yeni Hayat Gökçe Kıyafetleri

Yeni Hayat Gökçe Kıyafetleri

Yeni Hayat Adem Kıyafetleri

yeni hayat adem kıyafetleri
Yeni Hayat Adem Kıyafetleri

Aşk 101’de giyilen markasını merak ettiğiniz diğer kıyafetleri lütfen yorum bölümünden ulaştırın. En yakın zamanda gereken araştırma yapılıp sizinle paylaşılacaktır. 🙂

Diğer ünlü veya youtuberların kıyafetlerine veya dizi kıyafetlerine internet sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Etiketler

Bir Yorum

  1. Yeni hayat dizisindeki Adem’in giymiş olduğu turuncu siyah montun markasınıda ekleyin teşekkürler .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı