Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler KıyafetleriTv8

Survivor 2020 Birleşme Partisi Kıyafetleri

TV8 ekranlarında fenomen programı haline gelip, rekorlar kıran Survivor Birleşme Partisi bu hafta merak edilen, giyilen kıyafetler hakkında hazırladığımız yazıyı sizlere bu içerikte paylaşıyoruz. Survivor Birleşme Partisi giyilen kıyafetler ve Survivor Birleşme Partisi giyilen elbiseler ve markaları yazımızın devamında… Survivor Birleşme Partisi kıyafetleri

Survivor 2020 Birleşme Partisi Neler Oldu ?

Survivor 2020’nin en eğlenceli anlarından biri bu akşam yaşandı. Ünlüler ile Gönüllüler takımlarının birleşme partisi bu akşam ekranlara geldi. Yarışmacılar tek tek sahneye çıkara şarkı söylerken, sanatçılar da yarışmacılara eşlik etti. Oldukça eğlenceli görüntülere sahne olan Survivor birleşme partisinde, Cemal Can’ın DJ olarak sahneye çıktığı ve Aycan’la dansı büyük beğeni kazandı. Birleşme partisine, Tarık Sezer ve orkestrası ile, Murat Boz, Zeynep Bastık, Aleyna Tilki, Seda Sayan, Oğuzhan Koç ve Ben Fero katıldı.

Survivor 2020’nin 44. yeni bölümünde birleşme partisi ekranlara geldi. Birbirinden güzel anlara sahne olan şarkı yarışmasında iki takım yarışmacılarına ünlü isimler de eşlik etti. Ben Fero, Zeynep Bastık, Murat Boz, Hadise gibi ünlü isimler canlı yayına bağlanarak yarışmacılara eşlik etti. Sürpriz dolu birleşme partisinin şarkı yarışmasında en fazla oyu alan Ardahan ve Cemal Can bir kez daha sahneye çıkarak şarkı söyledi. İkili arasında en fazla puanı alan Ardahan şarkı yarışmasının şampiyonu oldu. Ardahan böylece seneye düzenlenecek olan birleşme partisine bir arkadaşıyla katılma ödülünün sahibi oldu.

Yayına katılan şarkıcılar arasında Ben Fero’da yer aldı. Ben Fero, sahneye çıkan Aycan ile ‘Demet Akalın’ şarkısını söyledi. Aycan, performansı ile arkadaşlarından alkış toplamayı başardı.

Survivor 2020 Birleşme Partisi Giyilen Kıyafetler

Survivor 2020 birleşme partisinde Elif’in giydiği Elbise

Survivor birleşme partisinde Elif’in giydiği Elbise; Zara Fiyatı 200₺ •
Ürün Kodu: 2363762/500

Survivor 2020 birleşme partisinde Nisa’nın giydiği Elbise

Nisa’nın Survivor birleşme partisinde giydigi Elbise: Mango Fiyatı 180₺

Survivor 2020 Birleşme Partisi Kıyafet Markaları

Survivor 2020 birleşme partisinde Aycan’ın Giydiği Elbise

Aycan Yanac’ın Survivor birleşme partisinde giydigi Elbise: Zara Fiyatı 120₺

Survivor 2020 birleşme partisinde Evrim’in Giydiği Elbise

Evrim Keklik’in Survivor birleşme partisinde giydigi Elbise: Twist Fiyatı 167₺

Survivor 2020 Birleşme Partisinde giyilen markasını merak ettiğiniz diğer kıyafetleri lütfen yorum bölümünden ulaştırın. En yakın zamanda gereken araştırma yapılıp sizinle paylaşılacaktır. 🥰

Diğer ünlü veya youtuberların kıyafetlerine veya dizilerde giyilen kıyafetlere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Etiketler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı