Ünlülerin Kıyafetleri

Serenay Sarıkaya Saç Rengi ve Saç Modelleri

Ünlülerin giydiği kıyafetleri ve saç modellerini sizler için araştırdık, bu kıyafetlere ve saç boyası markalarıyla beraber sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda Serenay Sarıkaya Saç Rengi ve Saç Modelleri sizler için derledik. Serenay Sarıkaya Saç Boyası, Serenay Sarıkaya Saç Rengi ve Serenay Sarıkaya Saç Modelleri yazının devamında…

Serenay Sarıkaya Kimdir?

Ankara’da 1991’de doğmuştur.

15 yaşındayken katıldığı bir güzellik yarışmasında jüri özel ödülü aldı. Aynı senelerde Plajda isimli bir sinema filminde rol alarak oyunculuğa ismim attı.

Lise’de Antalya Saime Salih Konca Lisesi’nde okumuştur. Serenay, üniversite hayatını farklı ülkede geçirmek istemiş. Üniversite okumamıştır.

Küçüklüğünde oyuncu olmayı istemeyen Serenay, mankenlik yapmak istiyordu. Hem de bir vakitde tenis oynayan Sarıkaya, kariyeri evvel latin danslarıyla da ilgilendi.

Bu kapsamda aynı senenin mart ayında yönetmenliğini İzlandalı yönetmen Thor’un yaptığı bir reklam filminde yer aldı.

Reklam çekimleri esnasında tanışdığı Kerem Bürsin ile temas hayataya başladı. 2017 senesi İnternet dizisi Fİ’de Duru karakterini canlandırdı.

Filmografi:
Fi – 1. sezon
Günaydın Sevgilim
İkimizin Yerine Çiçek
Medcezir –
Behzat Ç. Ankara Yanıyor
Lale Devri
Lale Devri
Lale Devri
Limon Ağacı
Peri Masalı

Serenay Sarkıya Saç Boyası

Serenay Sarıkaya Saç Rengi Nasıldır ?

Çoğunlukla Serenay Sarıkaya saçları natural mı diye çok merak ediliyor. Saçlarının rengi natural değildir. Normalde güzel oyuncunun saç rengi açık küllü kumral tonlardadır. Şimdiki kullandığı saç rengi ise cilt tonuna çok uyumlu bulunduğu amacıyla natural zanneden şahıslar var. Çoğunlukla değişik saç renklerini denemeyi seven ünlü oyuncu, sarı ve tonlarını sıksık kullanmayı tercih ediyor.

Kimlere Serenay Sarıkaya Saç Rengi Yakışır?

Serenay Sarıkaya’nın cilt rengine ve tonuna, saç rengi çok yakışıyor. Ancak sizin ten renginize ideal olup olmadığını anlamayabilirsiniz. Eğer beyaz tenliyseniz, kumral ya da sarışın biriyseniz bu saç tonları size çok yakışır. Ancak esmer ya da buğday tenli biriyseniz, bu saç renginin tonları size çok yakışmayabilir.

Serenay Sarkıya Saç Modeli

Serenay Sarıkaya Saç Modelleri

Serenay Sarıkaya’nın saç modelleri ve saç boyası aşağıda listelenmiştir.

Serenay Sarıkaya Saç Modeli

1.Enseden topuz saç modeli

Favorilerinden bir tanesi bu diyebilirim. Geceleri dışarı çıkarken saçlarında hafif dağınık stillerle birlikte topuz yapıyor. Ben güzel oyuncuya uzun dalgaları daha çok yakıştırıyorum ama bu teklifte ona değişik hava katıyor.

2.Uzun dalgalı saç modeli

Bu stile saçlarının çok da uyum sağladığını düşünüyorum. Çünkü uzuna yatkın bir saçı var saç rengi bir hayli hoş. Uzatarak saç uçlarına yaptığı dinamik dalgalar ona çok yakışmaktadır. Bu stili de sıksık denediğini gözlemliyorum. En son bir davete katılırken bu saç tipinı kullanmıştı.

3.Kıvırcık saç modelleri

Çok sık kullanmamakla birlikte gündelik görünümünde ara ara bu tipi kullandığını gözlemledim. Çok vakti olmadığında ya da çekimlerde daha rahat olsun diye bu saç şekillendirmesini kullanıyor.

Serenay Sarıkaya Saç Rengi

4.Düz saç modeli

İşte Serenay’ın en çok kullandığı model düz saçlar. Onu çok sık düz saçlarla görüyoruz ama aslında çok yakışıyor. Bu şekilde onu çok beğeniyor bunun dışında erkeklerinde dikkatini bu şekilde çok çok çekiyor.

5.Topuz saç modeli

Zaman vakit tepeden topuzlarla onu gördük. Topuzunda onun yüz şekline ideal bulunduğu ve daha sık kullanabileceğini de gösterdi. Ancak yukarıdaki modelleri çok daha çok tercih ediyor.

Serenay Sarıkaya Saç Boyaları ve Numaraları

Eğer evde Serenay Sarıkaya saç rengini boyamak dilerseniz sizler amacıyla hazırladığımız listedeki markaların belirli renk numaralarını kullanabilirsiniz. Bu şekilde, Serenay Sarıkaya saç rengi ve saç modellerini yakalayabilirsiniz.

Palette Deluxe 8-01 küllü açık kumral saç boyası (ücret:19.99 TL)

Koleston set saç boyası 8.1 açık küllü kumral saç boyası (ücret: 28.80 TL)

Garnier 8n nude açık küllü kumral saç boyası (ücret: 12.50 TL)

Nevacolor 8.1 küllü açık kumral tüp boya (ücret: 19.47 TL)

Loreal Excellence 7.1 açık küllü kumral saç boyası (ücret: 28.63 TL)

Serenay Sarıkaya Saç Modelleri

Diğer ünlü veya youtuberların kıyafetlerine, saç modellerine veya dizilerde giyilen kıyafetlere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı