Fox TvSen Çal Kapımı Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı İlk Bölüm Kıyafetleri

Fox ekranlarını yeni dizisi, bu yazın popüler dizisi olması beklenen sen çal kapımı nın teaser’ı yayınladı. Sen çal kapımı ilk bölüm kıyafetleri sizlerle olacak yazının devamında. Hande Erçel ve Kerem Bursin’nin baş rollerinde yer aldığı dizi herkes tarafından heyecanla bekleniyor. Fragmanı yoğun bir ilgiyle karşılanan dizinin sponsorları da merak konusu. Sen çal kapımı yeni bölüm kıyafetleri sizlerle….

Sen Çal Kapımı Yeni Bölüm Konusu

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda, yurtdışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat’la karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa Eda’ya bursunu geri vermeyi teklif eder.

Sen Çal Kapımı Eda Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Eda Kıyafetleri

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda , bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

Sen Çal Kapımı Kıyafetleri

Sen çal kapımı sponsorları ile karşılanan kıyafetlerin markalarını sizler için listeliyor olacağız. Dizide giyilen elbiseler, son bölümdeki elbiseler sitemizde yer alıyor olacak. Ekibimizin yaptığı araştırmalar sonucunda bu yazıyı güncelleyeceğiz. Diğer dizi kıyafetleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı