Fox TvSen Çal Kapımı Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı 4. Bölüm Kıyafetleri

Fox ekranlarını yeni dizisi, bu yazın popüler dizisi olması beklenen sen çal kapımı nın yeni bölümü yayınladı. Sen çal kapımı son bölüm kıyafetleri sizlerle olacak yazının devamında. Hande Erçel ve Kerem Bursin’nin baş rollerinde yer aldığı dizi herkes tarafından heyecanla bekleniyor. Fragmanı yoğun bir ilgiyle karşılanan dizinin sponsorları da merak konusu. Sen çal kapımı yeni bölüm kıyafetleri sizlerle….

Sen Çal Kapımı Son Bölüm Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Eda Giydikleri

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda’nın giydiği Body: Zara pantolon: H&M

Sen Çal Kapımı Eda Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda’nın giydiği Tshirt: Dilvin, eşofman Fineapple ayakkabıları Converse, çanta Beradesing

Sen Çal Kapımı Gömlek

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda’nın giydiği Gömlek: Belma Tvico

Son Bölümde Neler Oldu?

Serkan Bolat ve Eda Yıldız nişanlanıyor… Bu haber elbette sosyeteye bomba gibi düşüyor; herkes Eda’nın peşinde, nasıl biri, ne iş yapar, nereden mezun? Eda bu gösterişli, yalan dünyanın içinde tek başına kalıyor. Serkan’ın ise tek düşündüğü iş, çünkü Kaan Karadağ yine bir sinsilik peşinde… Herkes Eda’nın üstüne üstüne gelirken Serkan, Bolat’lığından taviz verip Eda’nın yanında olacak mı? Yoksa yaşadıklarının bir oyun olduğunu söyleyip Eda’nın kalbini mi kıracak?

Dizilerdeki tüm kıyafetlere internet sitemizden ulaşabilirsiniz, bulamadığınız kıyafetleri lütfen yorum bölümünden ulaştırın. 🥰

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı