Sefirin Kızı KıyafetleriStar Tv

Sefirin Kızı 16. Bölüm Kıyafetleri

Star TV ekranlarında Pazartesi günlerinin fenomen dizisi haline gelen Sefirin Kızı dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Sefirin Kızı 16. bölümde giyilen kıyafetler ve Sefirin Kızı son bölümde giyilen kıyafetler ve seferin kızı yeni bölüm kıyafetleri ve markaları yazımızın devamında…

Son bölümde neler oldu?

Öfkeli bir çocuğa daha fazla eyvallahım yok’
Gediz Sancar’ı katil olmaktan vazgeçirir ama bu sefer kendisi Akın’a olan öfkesine yenik düşer. Hep içine attığı yükler onu dağıtır ve katil olmanın eşiğine gelir.

Sancar, en büyük sınavının can almak değil can vermek olduğunu anlar. Menekşe’nin hamile olduğunu öğrenir ve kahrolur. Bu haberi Nare’ye ve Melek’e nasıl verecektir? Seferin kızı nare elbisesi yazımızda.

Menekşe konağa geri döner ve düşük tehlikesini kullanarak konak halkının üzerine kabus gibi çöker. Ama Gülsiye’nin de onun için kabus gibi planları vardır.

Nare Sancar’dan Menekşe’nin hamilelik haberini aldığında, çok büyük bir farkındalık yaşar. Kendisine, Sancar’a ve dokuz yıldır tüm yaşadıklarına ilk defa dışardan bakmayı başarır. Onların sevdası, gerçekten imkansızdır.

Yeni Bölümde neler olacak?

Star TV’nin milyonları ekran başına kilitleyen, yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı dizisi ‘Sefirin Kızı’, ekrana geri dönüyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve duygu yüklü anlatımıyla Pazartesi akşamlarına damgasını vuran dizi, yeni bölümüyle 15 Haziran’da izleyicisi ile buluşacak.

Muğla’nın büyüleyici atmosferinde çekimlere başlayan ekip ekrana dönmek için gün sayarken Sefirin Kızı setinden ilk kare de başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’dan geldi. Ekranın en beğenilen çiftti olan oyuncuların heyecanı objektiflere de yansıdı. Sancar ve Nare’nin yürek yakan aşkları, merak dolu gelişmelerle Star TV’de. Seferin kızı son bölüm kıyafetleri

Seferin Kızı Yeni Bölüm Kıyafetleri

Seferin Kızı Gediz Ceket Markası

Sefirin Kızı dizisinde Gediz’in giydiği Ceket markası; Zara Fiyatı: 600TL

Seferin Kızı Nare Gözlük Markası

Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin taktığı Gözlük markası; Tom Ford

Seferin Kızı Müge Elbisesi

Sefirin Kızı dizisinde Müge’nin giydiği elbise markası; ipekyol

Dizilerdeki tüm kıyafetlere internet sitemizden ulaşabilirsiniz, bulamadığınız kıyafetleri lütfen yorum bölümünden ulaştırın. 🥰

Etiketler

Bir Yorum

  1. Sefirin kızı 25. Bölüm menekşe’ nin taksiye binerken ki kıyafetini nasıl bulabilirim? Markası nedir? Nerede satılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı