Sefirin Kızı KıyafetleriStar Tv

Sefirin Kızı 15. Bölüm Kıyafetleri

Star TV ekranlarında Pazartesi günlerinin fenomen dizisi haline gelen Sefirin Kızı dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Sefirin Kızı 15. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Son bölümde neler oldu?

Sancar ve Nare arasında kıyasıya bir savaş başlar. Sancar intikamını almaya, Nare ise o intikamı Sancar’a aldırtmamaya yeminlidir. 

Nare yumuşak oynamayı bırakır, topuyla tüfeğiyle Sancar’a saldırır. Melek annesi gibi babasız bir kız olmayacaktır. Sancar’ı katil yapmama yolunda her yol mübahtır. Bunun için konakta kalmayı bile göze alır. 

Sancar ise Nare’nin savaşına aynı kararlılıkla cevap verir. Sonuna giden yolda bütün hesaplarını kapatmaya başlar. Tek amacı, onun yokluğunda herkesi garantiye almaktır. En başta da kızıyla Nare’yi.

Ama Gediz, Sancar’ı en hassas yerinden vuracaktır. Nare’ye olan sevdasından ve kıskançlığından. 

Yeni bölümde neler olacak?

Gediz Sancar’ı katil olmaktan vazgeçirir ama bu sefer kendisi Akın’a olan öfkesine yenik düşer. Hep içine attığı yükler onu dağıtır ve katil olmanın eşiğine gelir.

Sancar, en büyük sınavının can almak değil can vermek olduğunu anlar. Menekşe’nin hamile olduğunu öğrenir ve kahrolur. Bu haberi Nare’ye ve Melek’e nasıl verecektir?

Menekşe konağa geri döner ve düşük tehlikesini kullanarak konak halkının üzerine kabus gibi çöker. Ama Gülsiye’nin de onun için kabus gibi planları vardır.

Nare Sancar’dan Menekşe’nin hamilelik haberini aldığında, çok büyük bir farkındalık yaşar. Kendisine, Sancar’a ve dokuz yıldır tüm yaşadıklarına ilk defa dışardan bakmayı başarır. Onların sevdası, gerçekten imkansızdır.

Sefirin Kızı 15. Bölüm Kıyafetleri

Nare’nin Giydiği Elbise

Sefirin Kızı dizisinde Nare ‘nin giydiği Elbise Zara – Çizme Oblavion – Çanta Mango.

Nare’nin Giydiği Yelek

Sefirin Kızı dizisinde Nare ‘nin giydiği Elbise ve Yelek: Zara elbise 300TL yelek 200TL •

Gediz’in Giydiği Kaban

Sefirin Kızı dizisinde Gediz’in giydiği Mont; Emre Erdemoglu imzalı .

Dizilerdeki tüm kıyafetlere internet sitemizden ulaşabilirsiniz, bulamadığınız kıyafetleri lütfen yorum bölümünden ulaştırın. 🥰

Etiketler

4 Yorum

  1. 15. BÖLÜMÜN İLK SAHNESİNDE SANCARIN GİYDİĞİ APOLETLİ YEŞİL PARKA NE MARKA ÖĞRENEBİLİR MİYİZ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı