AtvGel Dese Aşk Kıyafetleri

Gel Dese Aşk 5. Bölüm Kıyafetleri

ATV ekranlarının yeni dizisi Gel Dese Aşk dizisinde bu hafta merak edilen, giyilen kıyafetler hakkında hazırladığımız yazıyı sizlere bu içerikte paylaşıyoruz. Gel Dese Aşk 5. bölümün kıyafetleri ve Gel Dese Aşk son bölüm kıyafetleri yazının devamında… Gel Dese Aşk sponsorları

Gel Dese Aşk son bölümde neler oldu?

Yasemin Murat’ı ifşa edip, arkadaşlarını da bu yasak aşkı bilmekle suçlayınca ortalık karışır. Herkes şoke olmuştur. Sitare ve Ruhi renk vermezken Aydan ve Barlas meraktan çıldırır. En çok da Barlas. Murat çapkınlık yapmıştır ve onun haberi yoktur. Barlas kadının kimliğini, ilişkiden haberdar olanları öğrenmeye kararlıdır.

Murat ve Yasemin cephesinde tansiyon giderek yükselir. Murat, Yasemin’le hesaplaşır. Bütün bunlar Yasemin’in paranoyasıdır. O söyleyene kadar kimsenin durumdan haberi yoktur. Bütün bunlar olurken Bahar sürekli Murat’ı arar. Murat’ın aramaları cevapsız bırakması, onu yok sayması Bahar’ı zıvanadan çıkarır. Kararını vermiştir. Tekrar Düdenli ailesinin evine girmek, Murat’a yakın olmak için planını işletir. Kimse Bahar’ın oyunundan haberdar değildir. Ama çok yakında hepsi bu oyunun piyonlarına dönüşecektir.

Gel Dese Aşk Kıyafetleri

Gel Dese Aşk Yasemin Kıyafetleri, Gel Dese Aşk Derin Kıyafetleri,Gel Dese Aşk Sitare Kıyafetleri, Gel Dese Aşk Aydan Kıyafetleri, Gel Dese Aşk Bahar Kıyafetleri bu yazımızda!

Gel Dese Aşk Bahar Elbise

Gel Dese Aşk Bahar Elbise Markası SpringStore ve fiyatı 459,99TL.

Gel Dese Aşk Derin Yeşil Bluz

Gel Dese Aşk Derin Bluz Markası SpringStore ve fiyatı 459,99TL.

Gel Dese Aşk’da giyilen markasını merak ettiğiniz diğer kıyafetleri lütfen yorum bölümünden ulaştırın. En yakın zamanda gereken araştırma yapılıp sizinle paylaşılacaktır. 🥰

Diğer ünlü veya youtuberların kıyafetlerine veya dizilerde giyilen kıyafetlere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı