AtvEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz [EDHO] Kıyafetleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz [EDHO] 162. Bölüm Kıyafetleri

ATV ekranlarında Salı günlerinin fenomen dizisi haline gelip, rekorlar kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bu hafta merak edilen, giyilen kıyafetler hakkında hazırladığımız yazıyı sizlere bu içerikte paylaşıyoruz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 162. bölümünde giyilen kıyafetler ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 162. bölümünde giyilen elbiseler ve markaları yazımızın devamında… edho son bölüm kıyafetleri

Son bölümde neler oldu?

İlyas ve Behzat, onları iyi tanıyan düşmanları tarafından dolduruşa getirilerek tuzağa çekilmişken, Tufan’dan umulmadık biryardım gelmiştir; fakat iki dostun ölümden kıl payı kurtulmasını sağlayan bu yardım değil Alparslan olacaktır. Kepelilerin ortaya çıkışıyla birlikte karşılarında yeni bir cephe daha açılan Çakırbeyliler, Altan ile olan savaş devam ederken yeni bir düşmanın onlara güç kaybettireceğinin farkındadırlar. Hızır, Altan belası son bulana kadar etrafında ona ayak bağı olacak kim varsa uzlaşılmasını ister. Bu yüzden Kepelilerle Façalıların arasını bulmak için herkes tarafından sözü dinlenen Doğan Baba devreye girecektir.

Altan, Hızır’ı bir türlü alt edemeyince, yaptığı her planı bozmayı başaran, ondan hep bir adım önde olan iki ismi, Ceylan ve Alparslan’ı hedefine koyar. Bu planda en etkili olacak isim ise Tufan olacaktır. Öncelikle Ceylan’ı tuzağa düşüren Altan, Hızır’ın sevdikleri için canını feda edebileceğini bilmektedir.

Yeni bölümde neler olacak?

Tufan ile Hızır’ın işbirliği işe yaramış Altan gibi bir beladan sonunda kurtulmuşlardır. Hızır’ın en yakınlarıyla dahi paylaşmadığı gizli planı, anne ve babasının ölüm korkusunu yaşamış olan Hızır Ali’yi çok sinirlendirir. Ona güvenilmediğini ve bir teste tabii tutulduğunu düşünen Hızır Ali, bu durumdan Alparslan’ı sorumlu tutacak ve tüm öfkesini ona yansıtacaktır. Altan’dan sonra sıra Nasuh ve onunla birlikte hareket eden Feyyaz’a gelir. Nasuh elini kuvvetlendirmek için paralarını dolaylı yoldan da olsa kaptırdığı Kepelilerle işbirliği içine girmek için kolları sıvar. O paralar karşılığında Çakırbeylilere karşı birlikte savaşacaklardır. Feyyaz ise masada ikili oynamaya devam etmektedir.

 Anlaşmaya oturduğu diğer masanın güçlü bir isminden, etrafındaki aileler de dahil olmak üzere Çakırbeylilerin bitirileceği sözünü alır. Öngörüleriyle hareket eden Alparslan, risk altındaki herkesi biran önce güvenli bir alana göndermek ister. Bu kararın nedeni ise çok geçmeden acı bir şekilde anlaşılacaktır. Diğer yandan Feyyaz’ı Tipi ve Rafet izlemeye almıştır. Nasuh’la olan görüşmesi sonrasında kıskıvrak yakalanarak, onunla ilgili son kararı verecek olan Hızır’a teslim edilir. Feyyaz hain olduğunu inkar ederek durumu düzeltebileceğini düşünecek ve oğlunun ölümü pahasına gerçekleri söylemeyecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz [EDHO] 162. Bölüm Kıyafetleri

EDHO Ceylan Bluz ve Pantalon

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz [EDHO] Ceylan’ ın giydiği kırmızı bluz : Explosion. Ceylan’ ın giydiği pantolon : Forever New.

EDHO Aplaslan Ceket

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz [EDHO] Aplaslan’ ın giydiği ceket : Avva

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz [EDHO] dizisindeki veya farklı dizilerdeki tüm kıyafetlere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Bulamadığınız kıyafetleri lütfen yorum bölümünden ulaştırın. En yakın zamanda gereken araştırma yapılıp sizinle paylaşılacaktır. 🥰

Etiketler

8 Yorum

    1. Merhaba, markaların sayfalarından veya anlaşmalı olduğu kurumlardan temin edebilirsiniz.

      1. merhaba 156.bölümde Oktay kaynarca’nın giydiği kahverengi kürk yakalı ceketin markasını söylermisiniz lütfen

  1. merhabalar edho 156.bölümde oktay kaynarca’nın giydiği yakası kahverengi kürklü deri ceketin markasını paylaşırmısınız lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı