Ünlülerin Kıyafetleri

Duygu Özaslan Kıyafetleri ve Markası

Ünlü fenomenlerin giydiği kıyafetleri sizler için araştırdık, bu kıyafetlere markalarıyla beraber sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda Duygu Özaslan’ın Kıyafetleri ni sizler için derledik. Duygu Özaslan’ın Giydikleri yazımızın devamında…

Duygu Özaslan Kimdir ?

Duygu Özaslan, 17 Nisan 1991 yılında İstanbul’da dünya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlamıştır. Hobi olarak açtığı youtube kanalında çektiği makyaj videolarıyla tanınmaya başlayan Duygu Özaslan’ın 1.5 milyona yakın takipçisi bulunuyor.

Bir dönem Serenay Sarıkaya ile 4 yıl birlikte olan Kerem Bürsin ile anılan Duygu Özaslan 1.66 metre boyunda, 48 kilo ve Koç burcudur.

Duygu Özaslan, 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlamıştır.  Kısa sürede fenomen haline gelmiş ve her geçen gün abone sayısı artarak 1 milyonu aşkın kişiye ulaşmayı başarmıştır. Duygu Özaslan bir röportajında; yabancı vlogge’ları izlediğini, arkadaşlarının ona makyaj ve kozmetik konularını çok sorduğunu ve bir kanal açmasını dile getirdiklerini, bunun üzerine youtube kanalı açtığını söylüyor.

Yayınladığı makyaj videolarıyla sosyal medya fenomenleri arasında yerini alan Duygu Özaslan vatandaşlar tarafından yoğun olarak araştırılmaya başlandı. İnstagram hesabında 1 milyon kişiden fazla takipçiye sahip olan genç fenomen Eğitimini İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlamıştı.

Duygu Özaslan, İstanbul Üniversitesi’nde İspanyol Dili ve Edebiyatı okuyor.

Duygu Özaslan Kıyafetleri

Duygu Özaslan Elbise

Duygu Özaslan’ın elbise markası gigii’s fiyatı 419.00tl

Duygu Özaslan Bileklik

Duygu Özaslan’ın bileklik markası cartier fiyatı ise 40.796,00₺

Duygu Özaslan Elbiseleri

duygu özaslan kıyafetleri

Duygu Özaslan’ın elbise markası Zara fiyatı 189.95tl

Etiketler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı