Doya Doya Moda KıyafetleriTv8

Doya Doya Moda Kıyafetleri

TV8 ekranlarının fenomen programı haline gelip, rekorlar kıran Doya Doya Moda’da bu hafta merak edilen, giyilen kıyafetler hakkında hazırladığımız yazıyı sizlere bu içerikte paylaşıyoruz. Doya Doya Moda giyilen kıyafetler ve Doya Doya Moda giyilen elbiseler ve Doya Doya Moda kıyafet markaları yazımızın devamında… Doya Doya Moda son bölüm kıyafetleri

Son Bölüm İçeriği

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele vereceği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Banu Noyan, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacak. 

Hem ekran başındakilerin hem de yarışmacıların moda ile ilgili tüm detayları öğreneceği yarışmada büyük heyecan yaşanacak.  “Doya Doya Moda “hafta içi her gün TV8’de. 

Doya Doya Moda Yarışmacıları Kimler?

Doya Doya Moda Emel Başkan kimdir?

Aslen Konyalı olan Emel Başkan, 30 yaşında ve evli. 85 kilo ve 46 ölçülerde olan Emel Başkan, doğuştan stil sahibi olduğunu söyleyerek rakiplerine hiç talih tanımadı.

Doya Doya Moda Yaprak Sultan Uzanmaz kimdir?

33 yaşındaki Yaprak Sultan Uzanmaz, gurbetçi bir ailenin moda aşığı kızı. Fuar organizasyonları yapan Sultan Uzanmaz, 44 ölçü giyiyor ve Türkiye’nin en tarz kadını benim diyor.

Doya Doya Moda Miraç Tortullu kimdir?

35 yaşındaki Miraç Tortullu aslen Giresunlu. Evli ve ev hanımı olan Miraç Tortullu 105 kilo 48 ölçü giyiyor. Moda amacıyla doğdum moda amacıyla yaşarım diyen Miraç Tortullu bir hayli iddialı..

Doya Doya Moda Su Baher kimdir?

21 yaşındaki Su Baher aslen İranlı ve öğrenci. 1 yıldır Türkiye’de yaşam sürdüren Su Baher 42 ölçü ve 68 kilo ağırlığında. Türkiye’nin yeni moda starının kendisi olacağını ifade eden Su Baher, Doya Doya Moda’nın ilgi çeken isimlerinden.

Doya Doya Moda Ferda Nur Başaran kimdir?

23 yaşındaki Ferda Nur Başaran, büyük ölçü modellik yapıyor. Eğlenceli bir o kadar da dişli. 94 kilo olan Ferda Nur, 46 ölçü giyiyor.

Doya Doya Moda Beyza Yılmaz kimdir?

Haber spikeri olan Beyza Yılmaz 35 yaşında. 96 kilo olan Beyza Yılmaz 46 ölçü diyiyor.

Doya Doya Moda Sündüz Durmaz kimdir?

28 yaşındaki Sündüz Durmaz aslen Cezayirli. Evli ve 2 çocuk annesi olan Sündüz Durmaz, eski bir model. 44 ölçü olan yarışmacı 84 kilo.

Doya Doya Moda Betül kimdir?

24 yaşında ve ismi Betil Böçkün, memleketi Bingöl. Anne ve babası ayrılmış, annesiyle görüşmediklerini ve daha önce hiç görmediklerini söyledi. Geçmişte bir evlilik sürdüren Betül Böçkün, çocuğunun vefat ettiğini söylemişti. 3 yaşında evladının vefat ettiğini söylerken yarışmanın tüm jüri üyeleri etkilenmiş ve gözyaşlarına boğmuştur. 

Doya Doya Moda Elbise Markaları

Doya Doya Moda Su Kolyesi

Doya Doya Moda’da Su’nun taktığı kolyenin markası Leaf Kolye T203 PinkGoldStore

Doya Doya Moda Yaren Kolyesi

Doya Doya Moda’da Yaren’in taktığı kolyenin markası ALTINTAŞ KUYUMCULUK Yıldız Altın Kolye KLY6000209

Doya Doya Moda Yaren Elbisesi Kolyesi

Doya Doya Moda’da Emel’in taktığı kolyenin markası Ülseven Kadın Kalp ve Göz Mavi Pırlantalı Kolye D008935

Doya doya moda’da giyilen markasını merak ettiğiniz diğer kıyafetleri lütfen yorum bölümünden ulaştırın. En yakın zamanda gereken araştırma yapılıp sizinle paylaşılacaktır. 🥰

Diğer ünlü veya youtuberların kıyafetlerine veya dizilerde giyilen kıyafetlere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Etiketler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı