Doya Doya Moda KıyafetleriTv8

Doya Doya Moda Giyim Sponsorları

TV8 ekranlarının sabah kuşağının fenomen programı haline gelip, rekorlar kıran Doya Doya Moda’da giyim sponsorları kim ? hakkında hazırladığımız yazıyı sizlere bu içerikte paylaşıyoruz. Ülkemizin vazgeçilmez programı haline gelen Doya Doya Moda kıyafet sponsorları yazımızın devamında listeledik her hafta sitemizi kontrol edip bilgi edinebilirsiniz… Doya Doya Moda Kıyafetleri nereden alınır ? sorumuza bu içerikte cevap bulabilirsiniz. Aynı zamanda yarışmacılar ve program hakkında bilgiler de içermektedir. Yarışma Doya doya moda sponsorları ile çok daha kaliteli olarak çekilmektedir. Ülkemizde ve dünyada yaşanan korona virüs sonrası pek çok dizi durdurulmuşken doya doya moda yeni bölüm yayınlamaya devam etmesi gerçekten oldukça güzel bir gelişme. Yazımıza geçelim…

Doya Doya Moda Kıyafet Sponsorları

Kıyafet sponsorları her hafta değişmektedir. Ancak bu haftaki Doya Doya Moda Kıyafet Sponsoru DARKMEN Fashion olmuştur. Şimdi yarışmacıların giydiği elbiseler ve takı markalarını inceleyelim.

Doya Doya Moda Yarışmacıları Kimlerdir

Doya Doya Moda Sepideh Su Baher kimdir?
Yarışmanın ilk gününden bu yana birincilik mücadelesi vermektedir. Aslen İranlıdır. Kısa süre önce geldiği Türkiye’de bazı oyunculuk deneyimi de yaşamıştır. Erkenci Kuş ve Afili Aşk’ta rol aldı.

Doya Doya Moda Sündüz Durmaz kimdir?
Su Baher gibi yarışmanın ilk günlerinden bu yana Doya Doya Moda’da yarışan Sündüz Durmaz güzelliği ile dikkat çekti. Aslen Cezayirli olan Durmaz’ın eşi Türk’tür. Eşi Ahmet Durmaz süreklli araştırmalara da konu olmuştur. Hakkında pek çok kişi biilgi edinmek istemiştir. 28 yaşındadır. 2 çocuğu vardır. 44 beden olup 88 kilogramdır.

Doya Doya Moda Emel Başkan kimdir?
Yarışmaya sonradan katılsa da adından söz ettirmeyi başarmıştır. İddialı çıkışları ve meydan okuyan sözleri ile bir hayli ilgi odağı olmuştur. Yaşadığı tartışmalarla da gündeme gelmiştir. Mira ile bir barışık bir küs ilişkisi yarışmada en çok konuşulan konuların başındadır. 

Doya Doya Moda Hanzade Nuh kimdir?
Üç haftadır yarışmada olan Hanzade Nuh, cuma günlerinde potaya kalmaktan kurtulamadı. Karakteri ve güzelliği ile dikkat çeken gen. yarışmacı sosyal medyada da ilgiyle karşılandı.

Doya Doya Moda Zenan Karataş kimdir?
Büyük beden giyim işletmecisi. Aynı zamanda Doya Doya Moda sponsorlarından. Sündüz’ü beğendiğini açıkladı. 

Doya Doya Moda Kıyafetleri nereden alınır ?

Bu yazımızın devamında kıyafetleri nereden alacağınız hakkında bilgi vereceğiz.

Betül Böçkün Küpesi
Betül Böçkün Küpe Markası

Betül Böçkün Küpe markası Takı Evim. takievim_byceren kullanıcı adı ile instagramdan ulaşabilirsiniz.

Sündüz Durmas Elbise
Sündüz Durmas Elbisesi

Sündüz Durmas Elbise Markası Isla Butik. islabutik kullanıcı adı ile instagramdan ulaşabilirsiniz.

Emel Başkan Elbisesi
Emel Başkan Elbise Markası

Emel Başkan Elbise Markası DARKMEN Fashion. Emel Başkan Çanta Markası ise lordcanta instagram üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sepideh Elbise Markası

Sepideh  Elbise Markası LaBoom İstanbul. instagram üzerinden ulaşabilirsiniz.

subaher takı markası
subaher takı markası

subaher takı markası aksesuar_ada (instagram)

Doya doya moda’da giyilen giysileri lütfen yorum bölümünden yazın gereken araştırma yapılıp sizinle paylaşılacaktır. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı