Ünlülerin Kıyafetleri

Berkcan Güven Kıyafetleri

Ünlü fenomenlerin giydiği kıyafetleri sizler için araştırdık, bu kıyafetlere markalarıyla beraber sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda Berkcan Güven Kıyafetleri ni sizler için derledik. Berkcan Güven Giydikleri yazımızın devamında…

Berkcan Güven Kimdir ?

1996 yılında İstanbul’da doğan Berkcan Güven, 30 Mayıs sabahı dünyaya gözlerini açtı. 

Babası Burhan Güven, hem televizyonculuk hem de gazetecilik yapıyordu. Bizler babasını Veda filmindeki efsaneleşen rolüyle tanıdık. Filmde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandıran Burhan Güven, farklı televizyon kanallarında seslendirmenlik de yaptı. 

İsmini BEGE olarak kısaltan Güven, Vine ile yakaladığı ünü YouTube’a taşıdı. 1 Kasım 2014’te açılan kanala Eylül 2015‘ten beri aktif olarak video yükleniyor. Mart 2018 itibariyle 3 milyon abone sınırındaki kanalda en çok izlenen video ise bir diss videosu. ‘YouTube Benim İşim‘, 47 milyonun üzerinde izlenerek Güven’in en çok izlenen videosu oldu. 

Berkcan Güven hem videolarının hem de Vine’larının çok büyük bir kısmında ailesini kullanıyor. Kardeşi Baran ve anneannesiyle çektiği videolardan pek çoğu sosyal medya efsaneleri arasına girdi. Şu anda Işık Üniversitesi’nde Grafik Tasarım okuyan Berkcan Güven, yaptığı iş ile doğrudan bağlantılı bir bilgi bölüm okuyor.

Dünyaca ünlü futbolcu 35 yaşındaki star Cristiano Ronaldo ve F1 Dünya şampiyonu Sebastian Vettel gibi dünya starları ile videolar çekmiştir. Berkcan Güven geçtiğimiz günlerde “İlerle” isimle single şarkısını klibi ile hayranlarına sundu.

Berkcan Güven Kıyafetleri

Berkcan Güven Tshirt

Berkcan Güven ’in giydiği Tshirt Adidas|| (BEACH TEE) 26£

Berkcan Güven Sweatshirt

Berkcan Güven Sweatshirt

Berkcan Güven ’in giydiği Sweatshirt Nike || Nike SB x NBA Icon Erkek Kapüşonlu Kaykay Üstü 349,90₺

Berkcan Güven Tshirt

Berkcan’ın giydiği (OFF-WHITE Industrial hi-top sneakers)ı 454€ ya “Farfetch”den bulabilirsiniz

Berkcan Güven Tshirt

Berkcan’ın giydiği (PIPE SWEAT PANTS)i 85$ a “Adidas”dan bulabilirsiniz.

Berkcan Güven Mont

Berkcan’ın giydiği (Nike Sportswear NSW Baskılı Parka)yı 749,90₺ den 599,99₺ye düşmüş haliyle “Nike”dan bulabilirsiniz.

Berkcan Güven’in giydiği diğer kıyafetleri lütfen yorum bölümünden ulaştırın. En yakın zamanda gereken araştırma yapılıp sizinle paylaşılacaktır. 🥰

Diğer youtuberların kıyafetlerine veya dizilerde giyilen kıyafetlere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı