Bay Yanlış KıyafetleriFox Tvİnternet Dizileri

Bay Yanlış Kıyafetleri ve Oyuncuları

Fox ekranlarının fenomen dizisi olması beklenen Bay Yanlış, çok yakında yayın hayatına başlayacak. Can Yaman ve Özge Gürel’in başrollerini paylaşacağı Bay Yanlış Kıyafetleri‘ni sizler için derledik. Yazımızın başlangıcında Bay Yanlış Oyuncularını listeledik. Çekimleri çok yakın başlayacak olan diziyi heyecanla bekliyoruz!

Bay Yanlış Oyuncuları

Oyuncu kadrosunun tamamlandığını açıklayan FOX TV, resmi olarak sadece başrollerde bulunan Can Yaman ve Özge Gürel’i duyurdu. İlerleyen günlerde kalan Bay Yanlış oyuncu kadrosunu da açıklamasını beklemekteyiz. Açıklamanın hemen ardından yazımız güncellenecektir. Ancak beklenen oyuncu kadrosu bu şekildedir;

Bay Yanlış Oyuncu Kadrosu

Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Ece İrtem, Suat Sungur, Kimya Gökçe Aytaç ve Taygun Sungar gibi başarılı isimler yer alacak.

Bay Yanlış Konusu

Dizinin senaryosunu üstlenen Aslı ve Banu Zengin, yaptığı açıklamada, “Aşk mı? Mantık mı? İkisi arasında kalırsan hangisini seçersin? Biz kadınlar aşkımı yanlış yaşıyoruz? Yanlış adamlarımı aşık oluyoruz…” açıklaması ile rengini belli etti. Romantik Komedi türünde olması beklenen dizide Can Yaman’ın (Özgür) üstlendiği rol; zengin ama salaş bir hayata sahip ve aşka inanmayan bir barmendir. Özge Gürel (Ezgi) ise evlilik hayali kuran bir kadını canlandıracak.

Bay Yanlış Sponsorları

Bay Yanlış Hangi Kanalda, Hangi Gün Yayınlanacak?

Bay yanlış dizisi ilk 6 bölümlük deneme çekimi sonucu güzel reytinglere ulaşırsa uzun yıllar devam etmesi beklenmektedir. Dizi yaz aylarının vazgeçilmez dizisi haline gelip 25 bölüm daha uzatılacağını ön görmekteyiz. Bay Yanlış Dizisi Fox ekranlarında yayınlanacak. Dizi her hafta perşembe günleri 20.00’da seyircilerle buluşması beklenmekte.

Bay Yanlış Kıyafetleri ve Markası

Bay Yanlış Kıyafetleri dizinin yayınlanmasının ardından fazlaca merak edilen bir konu olacaktır. Bay Yanlış Sponsorları sayesinde çok güzel kıyafetler göreceğiz gibi görünüyor. Dizinin yayınlanmasının ardından sitemizde Bay Yanlış Ezgi Kıyafetleri ve Bay Yanlış Özgür Kıyafetleri‘ni sizlerle paylaşacağız. Bay Yanlış Yeni Bölüm Kıyafetleri her hafta sitemize eklenecektir. Dizigiysi.com’u takip etmeye devam edin!

Bay Yanlış Kıyafetleri

Bay Yanlış Yeni Bölüm Ne Zaman?

Mayıs ayında çekimleri başlayan dizi herkes tarafından heyecanla beklenmektedir. FOX TV’nin yeni fenomen dizisi olması beklenen Bay Yanlış Hazıran ayından seyirciler ile buluşması beklenmektedir. Yaz aylarının vazgeçilmez dizisi olması beklenen dizinin tüm detaylarına dizigiysi.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

Dizi hakkında merak ettiklerinizi ve yorumlarınızı yazının sonundaki yorumlar kısmından ulaştırabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı