Bay Yanlış KıyafetleriFox Tv

Bay Yanlış 8. Bölüm Kıyafetleri

Fox Tv ekranlarında yaz aylarının trend dizisi olarak başlayan Bay Yanlış dizisi gündeme oturmaya devam ediyor. Dizinin reytinglerinin ilk bölümde düşük olmasına rağmen sonrasında yeni bölümleri ile çok iyi reyting oranları yakalamayı başardı bu sürecin ardından izleyiciler dizideki kıyafetleri fazlasıyla merak ediyor hale geldi. Peki Bay Yanlış Kıyafetleri ve Markaları neler? İşte Bay Yanlış Son Bölüm Kıyafetleri tüm detayları ve daha fazlası dizigiysi.com adresinde yazımızın devamında yer alıyor..

Son bölümde neler oldu?

Ezgi, La Gabbia’da ilk iş olarak bir Latin gecesi organize edilmesine ön ayak olur. Bu organizasyona Serdar da katılacaktır ve Ezgi’yle tango yapma isteğindedir. Fakat Ezgi tango bilmediği ve bu konuda Serdar’a yalan söylediği için kısa sürede bu dansı öğrenmek zorundadır. Tango konusunda başarılı olan Özgür mecburen Ezgi’ye bu konuda yardımcı olur. Birlikte pratik yaparken iyice yakınlaşan Ezgi ve Özgür birbirlerinden etkilense de Yeşim ve Serdar’ın varlığı bunu dile getirmelerine engel olur. Bu arada Soner’in ortaya çıkışı her şeyi karıştıracak, bu gecede yaşananlar Özgür ve Ezgi’nin ilişkilerinde yeni bir sayfa açmalarına sebep olacaktır.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir. Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Bay Yanlış Yeni Bölüm Kıyafetleri

Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?

Bay Yanlış Kıyafetleri

Bay Yanlış dizisi kıyafetleri kullanıcılar tarafından son dönemde fazlaca aratılıyor. Bay Yanlış Ezgi Kıyafetleri

Özge Gürel’in Ruju

Bay Yanlış dizisinde Özge Gürel’in kullandığı Ruj: Nars Takılar: Kismetbymilka •

Ezgi’nin giydiği Kıyafet Markaları

Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin giydiği Takım: Selim Baklacı fiyatı 198₺ •

Bay Yanlış Ezgi Kıyafetleri

bay yanlış ezgi’nin elbisesi

Mutlu Günler ♥️ Çok sorduğunuz Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin giydiği Elbise: Zara Fiyatı 250₺ •
Ürün Kodu: 8096/267

Bay Yanlış Ezgi Kırmızı Elbise

Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin giydiği Elbise: Atolyeno6 Fiyatı 650₺ •

Dizilerdeki tüm kıyafetlere internet sitemizden ulaşabilirsiniz, bulamadığınız kıyafetleri lütfen yorum bölümünden ulaştırın. 🥰

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı