Bay Yanlış KıyafetleriFox Tv

Bay Yanlış 4. Bölüm Kıyafetleri

Fox Tv ekranlarında yaz dizisi olarak başlayan Bay Yanlış dizisi gündeme oturmaya devam ediyor. Dizinin reytinglerinin ilk bölümde düşük olması ve sonrasında yeni bölümü ile iyi reyting oranları yakalamasının ardından dizide merak edilen kıyafetler oldukça fazla. Peki kim ne giydi? İşte Bay Yanlış Son Bölüm Kıyafetleri detaylar ve daha fazlası dizigiysi.com adresinde yer alıyor..

Son bölümde neler oldu?

En son kavga edip anlaşmayı iptal eden Ezgi ve Özgür, birlikte çalışacaklarını öğrendiklerinde şoka girerler. Birbirlerine olan öfkeleri dinecek gibi değildir, bu anlara şahit olan Ozan ne yapacağını bilemez. Ezgi’nin orada çalışması Ozan için çok önemlidir, Özgür’le konuşup aralarını düzeltmeye çalışsa da pek başarılı olamaz. Bu arada Ezgi’yi ikinci bir şok beklemektedir. Yaşadığı bu olay karşısında Ezgi kendini sorgular ve Özgür’e yanlış davrandığını düşünür. Özgür’le arasını düzeltmek istemektedir, soluğu onun yanında alır. Ezgi’nin düğüne gelmek istemesi, Özgür’ü mutlu eder. İkisi de başlarına geleceklerden habersiz, bir oyun oynamak için yola çıkmaya hazırlanır.

Bay Yanlış Özgür Kıyafetleri

Bay Yanlış 3. Bölüm Kıyafetleri

Bay Yanlış Ebru Kıyafetleri

Bay Yanlış dizisinde Ebru’nun giydiği Tulum Markası ; mispacoz com

Bay Yanlış Ezgi Kıyafetleri

Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin giydiği gömlek: Thejacquelyns, Şort: Mavi Çanta: Ciconiao, Terlik: Aldo

Bay Yanlış Ezgi Yelek

Ezgi’nin Bay Yanlış dizisinde giydiği Yelek, Ayakkabı: Zara Jean: Levis, Crop top: Stradivarius, Çanta: Beradesing 

Bay Yanlış Ezgi Gömlek Markası

Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin giydiği gömlek: Thejacquelyns

Dizilerdeki tüm kıyafetlere internet sitemizden ulaşabilirsiniz, bulamadığınız kıyafetleri lütfen yorum bölümünden ulaştırın. 🥰

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı