Ünlülerin Kıyafetleri

Aslı Enver Saç Rengi ve Saç Modelleri

Ünlülerin giydiği kıyafetleri ve saç modellerini sizler için araştırdık, bu kıyafetlere ve saç boyası markalarıyla beraber sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda Aslı Enver Saç Rengi ve Saç Modelleri sizler için derledik. Aslı Enver Saç Boyası, Aslı Enver Saç Rengi ve Aslı Enver Saç Modelleri yazının devamında…

Aslı Enver Kimdir?

Aslı Enver 10 Mayıs 1984’de Londra’da doğan Türk oyuncudur.

Ailesiyle Türkiye’ye taşınan Aslı Enver; ülke değişimi nedeniyle bocalama yaşadığı sırada annesinin yönlendirmesiyle Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Pera Güzel Sanatlar Lisesinden ve Haliç Üniversitesi’nin tiyatro bölümünden mezun oldu. Kariyerinin en başında TRT de yayınlanan bir sitcom’da 2 dakikalık bir rol aldıktan sonra Ayna isimli kısa filmde oynamıştır.

Aslı Enver Saç

Kanal D’deki Kavak Yelleri gençlik dizisi ile Mine Ergün’ü canlandırarak çıkış yapan Aslı Enver, Yaşam Bilgisi ve Suskunlar dizilerinde de yer almıştır. Ardından D yapım’ın Kanal D 2013 sezonu amacıyla hazırlamış bulunduğu Kayıp dizisinde Özlem Albayrak karakterini canlandıran oyuncu; Bana Artık Hicran De isimli dizide başrol oyuncusu olarak rol almıştır. 2015’de Mutlu Ol Yeter’de başrol oyunculuğunu devam eden ve 2015’den bu yana Dolunay Soysert’le oynamış bulunduğu Personel’de Emma’yı canlandırmaktadır.

13 Temmuz 2012’de Birkan Sokullu’yla evlenmiştir. 2015’de avukatı yoluyla duyuru yapmış ve boşandığını açıkladı.

2015 senesinde çekilen Kardeşim Benim’ de Murat Boz’la yakınlaşmasının sonrasında 2016’da ilişkilerinin başladığını duyurdular. Daha sonra 6 Mayıs 2017 tarihinde ayrılmıştır.

Aslı Enver Saç Rengi

Filmografisi
2002 Ayna Egemen Sancak Kısa film
2013 Tamam mıyız? Beste Çağan Irmak Sinema filmi
2016 Kardeşim Benim

Reklam Filmleri
Yapı Kredi
Lescon
Molped
Mavi Yeşil
Loreal Paris

Aslı Enver Saç Rengi Nasıldır ?

Aslı Enver Loreal Paris’in güzellik elçiliğini de üstleniyor aynı vakitda. Güzellik elçisi olmasında kuşkusuz saç renginin mühim bir üstünlüğü da var. Küllü kumral, küllü sarı ve ışıltılı sarı Aslı Enver saç rengidir. Bu üç rengi en çok tercih etti ve üçü de birbiriyle yakın tonlardır. Yani sarı ve kumral tonlarını kullanmayı çok seviyor. Hem de son dönemde çok ön plana çıkan küllü renklerden de vazgeçmiyor. Cilt tonuna ve tipine da bu renkler çok yakışıyor. Hafif çilli yüzü içerisinde çok iyi düşünülmüş bir renk tonudur. Uzman kuaföründe destek alarak renklerini belirlemiş ve onun tarafında saçlarını boyuyor. Bu da güzel oyuncuya güzellik olarak geri dönüyor.

Aslı Enver Saç Kesimi

Kimlere Aslı Enver Saç Rengi Yakışır?

Bu rengi ünlü yıldız kullanıyor ama sizin ten renginize uyar mı diye soruyorsanız evet bütün cilt tonları ile uyumludur. Yalnız açık tenliler açık küllü kumralı, esmer bayanlar koyu küllü kumralı denemelidir. Buğday tenliler de her ton küllü kumralı deneyebilirler. Tonlara ilgi ederek kullanırsanız çok daha iyi yakışacaktır cildinize.

Aslı Enver Saç Kesimi

Aslı Enver’in saç modelleri ve saç boyası aşağıda listelenmiştir.

Aslı Enver Saç Modeli

Nasıl bir kesim kullanarak saçlarına biçim sağlıyor bu önemli. Çünkü ona göre saç modeli seçip kullanıyor. Aslı Enver’in saç kesimi doğal ve katlı kesimdir. Bunun yanısıra orta boy uzunluğunda saç kullanıyor. Omuzlarının birazcık daha alt evresinde kesimler tercih ediyor. Bu biçimde saç kesimi ile istediği saç stillerini daha rahat oluşturuyor. Denemenizi tavsiye ederiz!

1.Kısa Saç Stilleri

Bir vakitler saçlarını kısa kestirerek kullanmıştı ama henüz saçları o kadar kısa değil. Onun narin yapısıyla kısa saçı eşleşmiş gibiydi.

Aslı Enver Kahkul

2.Kahküllü Saç Modelleri

Kahkülleri kullanmasını çok iyi biliyor, bu hususta mutlaka eksper desteği alıyor. Yüzüne ideal kahküllerle birlikte çok şık saç şekillendirmesi yapıyor. Özel vakitlerda de onu sıksık bu saç modeli ile görüyoruz.

3.Toplanmış Saç Modelleri

Güzel oyuncu vakit vakit bu saç stilini kullanıyor. İstanbullu Gelin dizisinde de vakit vakit bu modelle onu görüyoruz.

4.Düz Saç Modelleri

Birçok yerde Aslı Enver’i düz saçlarla gördük. Düz saç stilleri çok çok hoş duruyor, mutlaka tecrübe edinin deriz. Yüz yapısına ve stiline hoş uyum sağlıyor.

5.Dalgalı Saç Modelleri

Orta boy uzunluğunda saçlar amacıyla güzel bir tesir oluşturuyor. Orta boyun biraz üstünde uzunluk olunca dalgalı modelleri kullanıyor.

Aslı Enver Saç Modeli

Aslı Enver Saç Boyaları ve Numaraları

Aslı Enver saçlarını buradaki saç boya markalarını ve numaralarını kullanarak boyuyor. Bunları kullanarak sizlerde güzel yıldızın saç rengine kavuşabilirsiniz. İşte o ayrıntılar;

  • Loreal Paris Excellence creme 7.1 küllü kumral saç boyası (ücret: 17.99 tl)
  • Palette yoğun renkler serisi  8-01küllü açık kumral (ücret: 11.75 tl)
  • Garnier color natural 7/1 küllü kumral saç boyası (ücret: 6.59 tl)
  • Koleston set saç boyası 12/1 küllü sarı (ücret: 18.99 tl)
  • Palette deluxe 9-1 küllü sarı saç boyası (ücret: 11.75 tl)
  • Avon 8.1 koyu küllü sarı saç boyası (ücret: 12.95 tl)

Diğer ünlü veya youtuberların kıyafetlerine, saç modellerine veya dizilerde giyilen kıyafetlere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı